kreseq napisał(a):

|
mistrz bedzie cienszy niz zwykle i pokazuje to dobitnie nie tylko tabela, ale tez wiele spotkan ktore jak ktos chce to oglada.
|
No akurat ostatnie spotkania stoją na dobrym poziomie, ciekawiej się je ogląda niż szlagier Serie A, także pudło. Bramek pięknych w tej rundzie mamy aż ponadto, trochę emocje Tobą już targają.
Co do filmiku to... współczuje Skorży prowadzić takich patałachów. Dobrze im nagadał, tylko zapomnieli prz 2-0 że dalej trzeba walczyć.