Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10142
Stary 02.04.2011, 21:48
kreseq napisał(a):Wyświetl post
mistrz bedzie cienszy niz zwykle i pokazuje to dobitnie nie tylko tabela, ale tez wiele spotkan ktore jak ktos chce to oglada.
No akurat ostatnie spotkania stoją na dobrym poziomie, ciekawiej się je ogląda niż szlagier Serie A, także pudło. Bramek pięknych w tej rundzie mamy aż ponadto, trochę emocje Tobą już targają.

Co do filmiku to... współczuje Skorży prowadzić takich patałachów. Dobrze im nagadał, tylko zapomnieli prz 2-0 że dalej trzeba walczyć.
Odpowiedz cytując