Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 02.04.2011, 21:26
Nie wiem jak reszcie blokersów, ale mnie pasuje jutro praktycznie obojętnie o której (byle nie pora meczu Wisły z Jagą). Nie wiem, 18:00 może być?
Odpowiedz cytując