Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 02.04.2011, 20:58
i co myslicze ze jezscze sa bilety bo nie ma zadnej notki na stronie Wisły ani nic ... bo nie wiem czy jechac ( wawa) ... bilety bd jeszcze jutro gdzies ok 10.30
Odpowiedz cytując