Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10122
Stary 02.04.2011, 20:16
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Chwała Panu, że złotousty nie jest już naszym trenerem. U nas wypowiadał się w podobnym tonie to myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok. Na szczęście to już nie moje zmartwienie i słuchanie jego bajdurzenia przyprawia mnie co najwyżej o napady śmiechu.
Pisałem wielokrotnie i powtórzę, ... skończył Wisłę, teraz kończy Legię...
Odpowiedz cytując