PhantomRanger napisał(a):

|
Chwała Panu, że złotousty nie jest już naszym trenerem. U nas wypowiadał się w podobnym tonie to myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok. Na szczęście to już nie moje zmartwienie i słuchanie jego bajdurzenia przyprawia mnie co najwyżej o napady śmiechu.
|
Pisałem wielokrotnie i powtórzę, ... skończył Wisłę, teraz kończy Legię...