Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
5428
02.04.2011, 19:23
Trabzonspor wygrał 1-0 z Konyasporem. Z naszych cały mecz zagrali Piotrek i Pawełek. W 90 minucie wszedł Pawełek Brożek, Głowa cały mecz na ławce.
TYLKO WISŁA
rychu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rychu
Znajdź inne posty napisane przez rychu