Zotek napisał(a):

|
Nie maja prawa zlekcewazyc, Jaga to ciagle 2 druzyna tabeli, jak przegramy na nic sie nie zda to, ze reszta tez przegrala.
|
Zlekcewazyc na pewno nie zlekcewazą - co jak co ale w meczach z mocnymi druzynami idzie nam dobrze (nie wliczam meczu z Amicą 1-4 bo komunikacja wtedy była słaba). O to jak dla mnie to martwic sie nie musimy