Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 02.04.2011, 19:22
Zotek napisał(a):Wyświetl post
Nie maja prawa zlekcewazyc, Jaga to ciagle 2 druzyna tabeli, jak przegramy na nic sie nie zda to, ze reszta tez przegrala.
Zlekcewazyc na pewno nie zlekcewazą - co jak co ale w meczach z mocnymi druzynami idzie nam dobrze (nie wliczam meczu z Amicą 1-4 bo komunikacja wtedy była słaba). O to jak dla mnie to martwic sie nie musimy
Odpowiedz cytując