Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10100
Stary 02.04.2011, 19:17
RAF napisał(a):Wyświetl post
UWAGA, Skorza po meczu

- Czy myślę o dymisji? Póki co nie myślę o tym ostatecznym rozwiązaniu. Moją pracę zawsze będzie się rozliczać z wyniku, ale może to zabrzmi dziwne ale wiele nam nie brakuje. Przegraliśmy ostatnie trzy mecze, ale mogliśmy wygrać równie dobrze.

- Czy myślę o wstrząsie? Nie wiem czy o to teraz chodzi w tej drużynie. Jak się wyciska cytrynę to w pewnym momencie nie ma już czego wyciskać.

On jest nie do podrobienia
Chwała Panu, że złotousty nie jest już naszym trenerem. U nas wypowiadał się w podobnym tonie to myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok. Na szczęście to już nie moje zmartwienie i słuchanie jego bajdurzenia przyprawia mnie co najwyżej o napady śmiechu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując