Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10098
Stary 02.04.2011, 19:09
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ja już wyraziłem swoje zdanie na temat meczów na Reymonta. Szczerze się zdziwię jak stracimy jakiekolwiek punkty na swoim obiekcie.
To szczerze Ci życzę, byś długo nie zaznał zdziwienia po porażce na swoim obiekcie.

PS. Pomijam cyfrę w nicku, ile masz lat?
Odpowiedz cytując