Blaszczu16 napisał(a):

|
Ja już wyraziłem swoje zdanie na temat meczów na Reymonta. Szczerze się zdziwię jak stracimy jakiekolwiek punkty na swoim obiekcie.
|
To szczerze Ci życzę, byś długo nie zaznał zdziwienia po porażce na swoim obiekcie.
PS. Pomijam cyfrę w nicku, ile masz lat?