Blaszczu16 napisał(a):

|
Ja już wyraziłem swoje zdanie na temat meczów na Reymonta. Szczerze się zdziwię jak stracimy jakiekolwiek punkty na swoim obiekcie.
|
Dobra juz nie pompujcie tego balonika , bo jak jutro nie wygramy to bedzie gadanie w druga strone,ze partactwo i tragedia...
Pwnie tak bedzie ze spadna Bytom i Arka ,choc z tego co sie orientuje to oba te kluby graja z parchami u siebie