Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10097
Stary 02.04.2011, 19:07
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ja już wyraziłem swoje zdanie na temat meczów na Reymonta. Szczerze się zdziwię jak stracimy jakiekolwiek punkty na swoim obiekcie.
Dobra juz nie pompujcie tego balonika , bo jak jutro nie wygramy to bedzie gadanie w druga strone,ze partactwo i tragedia...
Pwnie tak bedzie ze spadna Bytom i Arka ,choc z tego co sie orientuje to oba te kluby graja z parchami u siebie
Odpowiedz cytując