Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10096
Stary 02.04.2011, 19:04
gigant napisał(a):Wyświetl post
Nigdy Wisła nie wykorzystuje takich okazji. Jutro remis, lub nawet nie chcę pisać .......
Ja już wyraziłem swoje zdanie na temat meczów na Reymonta. Szczerze się zdziwię jak stracimy jakiekolwiek punkty na swoim obiekcie.
Odpowiedz cytując