Marszałek napisał(a):

|
Tydzień temu też taka sytuacja była. I co tydzień będzie się pewnie powtarzać,tak smao jak to,że jutro pewnie zremisujemy.
|
Ale wtedy gralismy w Bytomiu a tam zawsze nam nie szło - a teraz gramy u siebie wiec w jakims stopniu sytuacja jest odmienna.