Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10093
Stary 02.04.2011, 19:01
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Tydzień temu też taka sytuacja była. I co tydzień będzie się pewnie powtarzać,tak smao jak to,że jutro pewnie zremisujemy.
Ale wtedy gralismy w Bytomiu a tam zawsze nam nie szło - a teraz gramy u siebie wiec w jakims stopniu sytuacja jest odmienna.
Odpowiedz cytując