Temat
:
[20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45
Wyświetl pojedynczy post
robertos
Member
Od: 01.2009
Offline
#
137
02.04.2011, 18:25
A mi się marzy taka tabela na koniec:
1 Wisła
2-3 Lechia - Śląsk (do uzgodnienia
)
4-16 cała reszta
ale żeby tak był to trzeba jutro wygrać ,nie powtarzajmy błędów z Bytomia
robertos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robertos
Znajdź inne posty napisane przez robertos