Wyświetl pojedynczy post
robertos
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 02.04.2011, 18:25
A mi się marzy taka tabela na koniec:
1 Wisła
2-3 Lechia - Śląsk (do uzgodnienia )
4-16 cała reszta

ale żeby tak był to trzeba jutro wygrać ,nie powtarzajmy błędów z Bytomia
Odpowiedz cytując