Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
Od: 07.2008
Offline
#
4539
02.04.2011, 18:25
a zeby kupic bilet nie trzeba miec karty kibica tak
tylko dokument tozsamosci
i jezscze jedno ... podobno zostaly tylko bilety do narozknikow... to tam jaki jest zwykle doping...
Aniołek_Wisła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aniołek_Wisła
Znajdź inne posty napisane przez Aniołek_Wisła