Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4538
Stary 02.04.2011, 18:20
Aniołek_Wisła napisał(a):Wyświetl post
a ile biletów zostało jak bd na 10.30 to bd jeszcze
Będą spokojnie. Kasy dziś zamknęli o 16 a żadne info oficjalne się nie ukazało o braku biletów.
Odpowiedz cytując