Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10084
Stary 02.04.2011, 18:17
Aż nie mogę uwierzyć, że Legia ten mecz przegrała. Kiedy patrzyłem w 40 minucie wynik 2:0 dla Legii pomyślałem, że już pozamiatane, ale mając w pamięci 2:2 z Podbeskidziem tliła się we mnie iskierka nadziei, że jednak Ruch jakimś cudem to zremisuje. Wynik 3:2 dla Ruchu jest dla mnie szokiem, bo nawet w 2:2 mało kto wówczas myślący racjonalnie wierzył. Nie żebym płakał z tego powodu - wręcz przeciwnie. Byleby jutro nie przegrać i ponownie zyskamy na Legią.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując