felipe napisał(a):

|
U nas od lat te same mordy na ławach trenerskich, więc kto wie... Ew Probierz poleci z Jagi i przygarną go na Łazienkowskiej- też "młody zdolny, przyszłość polskiej myśli szkoleniowej"...
|
Nie do końca się z tobą zgodzę. Z trenerów pracujących w lidze więcej jak 10 lat to zostali tylko Nawałka i Lenczyk. Reszta wypadła już z ekstraklasowej karuzeli. W lidze angielskiej nie dość, że jest więcej doświadczonych trenerów to często siędza w jednym klubie parę lat ( 25 lat Fergusona w MU czy 15 lat Wengera w Arsenalu).