Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10076
Stary 02.04.2011, 17:49
Największym problemem Legii jest atmosfera jaka tam panuje. To jest coś podobnego jak w Polonii.Piłkarze jak na polskie warunki nienajgorsi, wg mnie trener też nienajgorszy ale nie ma tam parcia na zwycięstwa nie ma kolektywu nie ma duchu.
Odpowiedz cytując