Teeraz każdy zadaje sobie pytanie czy nasz liga jest taka slaba że wszyskie druzyny są równe czy na odwót że jest silna i wszyscy idą ku lepszemu;D Co do ruchu Piech naprawdę jak Rooney w MU

dzisiaj w West Ham

Żeby tak jutro nasi wygrali
Co do Legii to im stadion całkowicie nie pomaga...