Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10073
Stary 02.04.2011, 17:45
Teeraz każdy zadaje sobie pytanie czy nasz liga jest taka slaba że wszyskie druzyny są równe czy na odwót że jest silna i wszyscy idą ku lepszemu;D Co do ruchu Piech naprawdę jak Rooney w MU dzisiaj w West Ham
Żeby tak jutro nasi wygrali

Co do Legii to im stadion całkowicie nie pomaga...
Odpowiedz cytując