Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 02.04.2011, 17:43
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Biore na ten mecz mojego staruszka, ktory ogolnie pilka sie nie interesuje (przestal w 68 jak sam mowi o ile pamieta wygral wtedy Ruch) ale dal sie namowic wiec byloby milo ze storny zawodnikow jakby cos pozytywnego jutro zaprezentowali.
Historia lubi się powtarzać ,dzisiaj Ruch sprawił nam wielką niespodziankę , jak jutro wygramy ,Mistrza będziemy świętować na derbach
Odpowiedz cytując