AgresywnyChomik napisał(a):

|
Biore na ten mecz mojego staruszka, ktory ogolnie pilka sie nie interesuje (przestal w 68 jak sam mowi o ile pamieta wygral wtedy Ruch) ale dal sie namowic wiec byloby milo ze storny zawodnikow jakby cos pozytywnego jutro zaprezentowali.
|
Historia lubi się powtarzać ,dzisiaj Ruch sprawił nam wielką niespodziankę , jak jutro wygramy ,Mistrza będziemy świętować na derbach
