Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10071
Stary 02.04.2011, 17:37
Tak w ramach studzenia głowy:
1. My musimy wygrac jutro!
2. Wielki kryzys jest początkiem wielkiego odreagowania..Także spokojnie z ta Legią. Jeszcze nie umarła.
Odpowiedz cytując