Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10069
Stary 02.04.2011, 17:37
ale nie można też tak pesymistycznie podchodzić, wygramy będzie świetnie 8 pkt, przegramy, trudno nic się nie dzieje dalej jestesmy liderem, wciąż wszystko w naszych rękach !
wiecej pozytywów panowie !
Odpowiedz cytując