Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10067
Stary 02.04.2011, 17:33
aNouc napisał(a):Wyświetl post
My na szczęscie mamy więcej szczęscia w meczach niż Amika i Legia.
Nie ma co się smiać z nich czy Skorży bo jak jutro nasi prze.......ą to nikomu do śmiechu nie będzie. Patrzmy na siebie bo lepsi nie jesteśmy, tzn oni nie są, gwiazdki z treneiro .
Dokładnie. Jak wygramy będzie można mówić, że kolejka udana.
Nasze gwiazdy też już przeje... z Podbeskidziem i remis w Bytomiu, więc nie ma się co cieszyć z MP jeszcze.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując