aNouc napisał(a):

My na szczęscie mamy więcej szczęscia w meczach niż Amika i Legia.
Nie ma co się smiać z nich czy Skorży bo jak jutro nasi prze.......ą to nikomu do śmiechu nie będzie. Patrzmy na siebie bo lepsi nie jesteśmy, tzn oni nie są, gwiazdki z treneiro .
|
Dokładnie. Jak wygramy będzie można mówić, że kolejka udana.
Nasze gwiazdy też już przeje... z Podbeskidziem i remis w Bytomiu, więc nie ma się co cieszyć z MP jeszcze.