Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
10066
02.04.2011, 17:29
My na szczęscie mamy więcej szczęscia w meczach niż Amika i Legia.
Nie ma co się smiać z nich czy Skorży bo jak jutro nasi prze.......ą to nikomu do śmiechu nie będzie. Patrzmy na siebie bo lepsi nie jesteśmy, tzn oni nie są, gwiazdki z treneiro .
aNouc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aNouc
Znajdź inne posty napisane przez aNouc