Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10065
Stary 02.04.2011, 17:29
coś niesamowitego, wielkie brawa dla Ruchu, który z roku na rok pokazuje że bez wydawania wielkich pieniędzy na zawodników, promując swoich młodych zawodników można osiągać sukcesy.

Maciek chyba długo tam już nie zagrzeje miejsca i jego marzenia z dzieciństwa się nie ziszczą.

może to jest moja małostkowość, ale nic mnie tak nie cieszyło jak zachowanie kibiców gwiżdżących i machających na swoich zawodników po meczu, widać że maja problem z którego ciężko im będzie wyjść.

Ale możliwe że to problem na podłożu psychologicznym.
Ze Śląskiem prowadzili 1:0, w Bełchatowie przy stanie 0:0 zmarnowali karnego, w dzisiejszym meczu 2:0, i w tych sytuacjach zamiast wykorzystać i dobić leżącego przeciwnika, tracą głupie bramki i przegrywają mecze.

Niewątpliwy sukces Legii:
"Liga będzie ciekawsza!"
Ostatnio edytowane przez yogul : 02.04.2011 o godz. 17:31.
Odpowiedz cytując