|
coś niesamowitego, wielkie brawa dla Ruchu, który z roku na rok pokazuje że bez wydawania wielkich pieniędzy na zawodników, promując swoich młodych zawodników można osiągać sukcesy.
Maciek chyba długo tam już nie zagrzeje miejsca i jego marzenia z dzieciństwa się nie ziszczą.
może to jest moja małostkowość, ale nic mnie tak nie cieszyło jak zachowanie kibiców gwiżdżących i machających na swoich zawodników po meczu, widać że maja problem z którego ciężko im będzie wyjść.
Ale możliwe że to problem na podłożu psychologicznym.
Ze Śląskiem prowadzili 1:0, w Bełchatowie przy stanie 0:0 zmarnowali karnego, w dzisiejszym meczu 2:0, i w tych sytuacjach zamiast wykorzystać i dobić leżącego przeciwnika, tracą głupie bramki i przegrywają mecze.
Niewątpliwy sukces Legii:
"Liga będzie ciekawsza!"
Ostatnio edytowane przez yogul : 02.04.2011 o godz. 17:31.
|