Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10061
Stary 02.04.2011, 17:26
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Jest taki jeden trener do wzięcia od zaraz. Młody, zdolny, ostatnio też trenował drużynę z Krakowa
W sumie, czemu nie spróbować?
U nas od lat te same mordy na ławach trenerskich, więc kto wie... Ew Probierz poleci z Jagi i przygarną go na Łazienkowskiej- też "młody zdolny, przyszłość polskiej myśli szkoleniowej"...
Benitez też sobie znajdzie robotę. Bełchatów, ew sentymentalny powrót na stare śmieci - Polonia Warszawa. Po roku Lech i td.


Skorża dostał kasę na transfery, gra z bardzo dobrym dopingiem blisko 20 tys. gardeł na każdym meczu (a to wielki atut, którego brakowało czasmi Urbanowi np.). Po kilku latach nerwowych wreszcie zrobiło się w Legii pozytywnie - i przyszedł Maciej i wszystko spier*olił Też trzeba potrafić...
Odpowiedz cytując