U nas od lat te same mordy na ławach trenerskich, więc kto wie... Ew Probierz poleci z Jagi i przygarną go na Łazienkowskiej- też "młody zdolny, przyszłość polskiej myśli szkoleniowej"...
Benitez też sobie znajdzie robotę. Bełchatów, ew sentymentalny powrót na stare śmieci - Polonia Warszawa. Po roku Lech i td.
Skorża dostał kasę na transfery, gra z bardzo dobrym dopingiem blisko 20 tys. gardeł na każdym meczu (a to wielki atut, którego brakowało czasmi Urbanowi np.). Po kilku latach nerwowych wreszcie zrobiło się w Legii pozytywnie - i przyszedł Maciej i wszystko spier*olił

Też trzeba potrafić...