Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10060
Stary 02.04.2011, 17:26
A ja tylko przypomnę, że min po meczu z Ruchem na tym forum były głosy, że jak na razie gramy ze słabymi. Napisałem wtedy, że właśnie wygranymi ze słabymi zdobywa się mistrzostwo. Napisałem, też że ja osobiście nie potrafię wskazać silnych i słabych w naszej lidze.
Odpowiedz cytując