|
A ja tylko przypomnę, że min po meczu z Ruchem na tym forum były głosy, że jak na razie gramy ze słabymi. Napisałem wtedy, że właśnie wygranymi ze słabymi zdobywa się mistrzostwo. Napisałem, też że ja osobiście nie potrafię wskazać silnych i słabych w naszej lidze.
|