Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10059
Stary 02.04.2011, 17:25
Zostało 11 kolejek, mamy mecz z Wisłą u siebie. Przede wszystkim musimy zdobywać punkty, a nie oglądać się na rywali. Nie wyjadę stąd, dopóki nie zdobędziemy mistrzostwa" - mówi Astiz. Zatem zapowiada się pobicie rekordu ligi bo na stoperze 40stolatek jeszcze nie grał ;-)
Odpowiedz cytując