|
Zostało 11 kolejek, mamy mecz z Wisłą u siebie. Przede wszystkim musimy zdobywać punkty, a nie oglądać się na rywali. Nie wyjadę stąd, dopóki nie zdobędziemy mistrzostwa" - mówi Astiz. Zatem zapowiada się pobicie rekordu ligi bo na stoperze 40stolatek jeszcze nie grał ;-)
|