Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10057
Stary 02.04.2011, 17:23
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla Śląska (za wczoraj)!
Brawo dla Ruchu!
I taka mała uwaga na jutro- jak będziemy wygrywać 2-0 to się nie jarajmy jeszcze ponad wszystko I na odwrót.

A tym Piechem można by się zainteresować. Dobrze sobie chłopak radzi, a może będzie jeszcze lepiej. I nie mówić, że za słaby, że to, że tamto- mamy drogiego [jak na PL] Genkowa i nie strzela (oby zaczął), więc taki Arek może by coś zwojował. Na pewno polskie boiska ma już zaznajomione. Ale oczywiście, oceniać się bedzie po sezonie.
Moim zdaniem Jankowski jest warty uwagi. Młody chłopak, a ma ciąg na bramkę.
Odpowiedz cytując