Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10054
Stary 02.04.2011, 17:22
Napisze tak, na miejscu trenera Skorży albo powyrywałbym sobie włosy z głowy, to z bezradności albo zdemolował szatnie po meczu

Przecież to jest kryminał!!!
Nie pierwszy, nie trzeci, nie piąty mecz w którym Legia albo traci głupie bramki przez fatalną postawę bramkarza, albo prowadzi 2-0 do 45+1 minuty i przegrywa, albo coś, albo jeszcze...

Nie zazdroszczę. Naprawdę.
Żeby nasi oglądając to spotkanie wyciągnęli wnioski na przyszłość.

Chyba czas Maćka w stolicy minął. Świetne dwa mecze, wczoraj i dziś. Kibicowsko i piłkarsko
Odpowiedz cytując