Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10053
Stary 02.04.2011, 17:22
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Jest taki jeden trener do wzięcia od zaraz. Młody, zdolny, ostatnio też trenował drużynę z Krakowa
W sumie, czemu nie spróbować?
Pewno Rysiek cięty rozmówca jednego z wrocławskich dziennikarzy też by mógł być. Jest kilka kandydatów, a jak nie to za granice kraju szukać kogoś.
Odpowiedz cytując