Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10050
Stary 02.04.2011, 17:18
Brawo dla Śląska (za wczoraj)!
Brawo dla Ruchu!
I taka mała uwaga na jutro- jak będziemy wygrywać 2-0 to się nie jarajmy jeszcze ponad wszystko I na odwrót.

A tym Piechem można by się zainteresować. Dobrze sobie chłopak radzi, a może będzie jeszcze lepiej. I nie mówić, że za słaby, że to, że tamto- mamy drogiego [jak na PL] Genkowa i nie strzela (oby zaczął), więc taki Arek może by coś zwojował. Na pewno polskie boiska ma już zaznajomione. Ale oczywiście, oceniać się bedzie po sezonie.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując