Brawo dla Śląska (za wczoraj)!
Brawo dla Ruchu!
I taka mała uwaga na jutro- jak będziemy wygrywać 2-0 to się nie jarajmy jeszcze ponad wszystko

I na odwrót.
A tym Piechem można by się zainteresować. Dobrze sobie chłopak radzi, a może będzie jeszcze lepiej. I nie mówić, że za słaby, że to, że tamto- mamy drogiego [jak na PL] Genkowa i nie strzela (oby zaczął), więc taki Arek może by coś zwojował. Na pewno polskie boiska ma już zaznajomione. Ale oczywiście, oceniać się bedzie po sezonie.