Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10049
Stary 02.04.2011, 17:17
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Powinno byc juz 5 : 2 dla Ruchu, ale Zieniu sknocil w 2 sytuacjach .
Najwazniejsze, ze Ruch wygrał - jakby przegral badz zremisowal to by pretensje do Zienia na pewno były. Brawo Ruch, jutro wszystko w nogach naszych pilkarzy. I juz Wieszczycki sie doszukuje nieprawidłowo zdobytej bramki Ruchu na 2-2, juz ich boli porazka Legii
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 02.04.2011 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując