For_FuN_ napisał(a):

Powinno byc juz 5 : 2 dla Ruchu, ale Zieniu sknocil w 2 sytuacjach .
|
Najwazniejsze, ze Ruch wygrał - jakby przegral badz zremisowal to by pretensje do Zienia na pewno były. Brawo Ruch, jutro wszystko w nogach naszych pilkarzy. I juz Wieszczycki sie doszukuje nieprawidłowo zdobytej bramki Ruchu na 2-2, juz ich boli porazka Legii