Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
10048
02.04.2011, 17:16
cała żyleta płacze mistrza juz nie zobacze cała legia załuje cwks to ...........
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS