Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10037
Stary 02.04.2011, 17:01
ja tam wierzę w Waltera, facet działa długoterminowo, wie, że sukces nigdy nie przychodzi od razu, życie jest jak sinusoida i nikt nie powinien sobie wyobrażać, że zawsze będzie w górnej połówce tabeli, bo inni też chcą

Tak na marginesie, ten mecz się jeszcze nie skończył


Odpowiedz cytując