mitmichael napisał(a):

|
No to Macius moze sie niedlugo szykowac do pakowania walizek - a moze nawet juz po tym spotkaniu.
|
Wątpię.
ITI jest dość cierpliwe.
Ku naszej radości.
Kurde, jakbyśmy wygrali w Bytomiu, to jutro moglibyśmy sobie praktycznie zarezerwować Mistrzostwo. No, ale nie ma co gdybać, tylko jutro wyjść i zmieść Jagę grą i dopingiem.
Jutro może być pięknie.
