Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10035
Stary 02.04.2011, 17:00
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No to Macius moze sie niedlugo szykowac do pakowania walizek - a moze nawet juz po tym spotkaniu.
Wątpię.

ITI jest dość cierpliwe.

Ku naszej radości.

Kurde, jakbyśmy wygrali w Bytomiu, to jutro moglibyśmy sobie praktycznie zarezerwować Mistrzostwo. No, ale nie ma co gdybać, tylko jutro wyjść i zmieść Jagę grą i dopingiem.

Jutro może być pięknie.
Odpowiedz cytując