DysoN napisał(a):

A w Warszawie juz 2:0 dla Legii, Ruch wyglada tak jakby wysiadl ma peronie we Wloszczowej i nie dojechal do Warszawy.
|
Nie ma to jak polskie koleje, notoryczne opoznienia.... Pod koniec pierwszej polowy dojechali

Widzicie jak Legia zaczela mecz naprawde dobrze, zdecydowanie w obronie, aktywnie w ataku tak teraz im sie juz odechcialo i nie widze juz tej druzyny na boisku co w pierwszej polowie. Do tego teraz pewnie Legionistow zaczyna juz zjadac stres.