Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10030
Stary 02.04.2011, 16:51
DysoN napisał(a):Wyświetl post

A w Warszawie juz 2:0 dla Legii, Ruch wyglada tak jakby wysiadl ma peronie we Wloszczowej i nie dojechal do Warszawy.
Nie ma to jak polskie koleje, notoryczne opoznienia.... Pod koniec pierwszej polowy dojechali
Widzicie jak Legia zaczela mecz naprawde dobrze, zdecydowanie w obronie, aktywnie w ataku tak teraz im sie juz odechcialo i nie widze juz tej druzyny na boisku co w pierwszej polowie. Do tego teraz pewnie Legionistow zaczyna juz zjadac stres.
DysoN
Odpowiedz cytując