Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
10028
02.04.2011, 16:50
Teraz pewnie do końca meczu klepanie i wrzucanie bez sensu piłek w pole karne Ruchu . Piech szacun.
hide
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hide
Znajdź inne posty napisane przez hide