Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4532
Stary 02.04.2011, 16:37
ManiekTS napisał(a):Wyświetl post
Kupie bilet na jutrzejszy mecz. Pisać PW
Idź jutro o 9.00 do Strafy Kibica i kup w kasie.

Skoro nie ma info z oficjalnej strony, to znaczy, że bilety jeszcze są.
Odpowiedz cytując