Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10002
Stary 02.04.2011, 15:02
Na razie wszystkie spotkania na remis. W Libinie nic nie wskazuje na to, że ktoś strzeli gola. Może w Warszawie też podtrzymają tę passę .

edyc: A jednak, Zagłębie wygrało. W stolicy też wynik dobry dla gospodarzy.
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 02.04.2011 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując