Drozd napisał(a):

"cichy" i z czego się cieszysz?

Widac ze dużo bardziej od ceny ropy, wpływ ma to kto rządzi.
|
Ja się nie cieszę. Ja się tylko śmieję z bzdur, które tu wypisujesz. Fakt, zwykle w duchu, ale jeśli jest okazja żeby obiektywnie dowieść, że kłamiesz to czemu nie skorzystać?
