Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10001
Stary 02.04.2011, 14:09
Niedawno Pani ,,prezes" była w radiowej Trójce i mówiła że chcieli by mieć swój mały kameralny nowy stadion ( nie mówiąc kto za niego zapłaci) a na razie obie drużyny grają na Bułgarskiej.
Odpowiedz cytując