Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12467
Stary 02.04.2011, 13:56
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze intencja Tuska bylo bardziej "przylapanie "Kaczynskiego na tym ,czy wie co sie dzieje w "zwyklej" Polsce,a nie Polsce ukladow,podsluchow,szaf Lesiaka i WSI w ktorej zyl Kaczynski

Pozatym skoro jest tak drogo ,to jakie ma pomysly opozycja zeby to zmienic? Oczywiscie geniusze z Pisu nei wpadli na nic innego jak populistyczne rozdawanie kasy z budzetu dla najbiedniejszych

No to teraz powiedz na co geniusze z Po wpadli żeby zachamować wzrosty cen?

oprócz tego że nie jak PiS rozdają kase najbiedniejszym tylko samym sobie (premie,nagrody) w myśl zasady by żyło sie lepiej....

Pytanie tylko komu? najbiedniejszym czy kolegom d
TYLKO WISŁA!