AS82 napisał(a):

Mysle ze intencja Tuska bylo bardziej "przylapanie "Kaczynskiego na tym ,czy wie co sie dzieje w "zwyklej" Polsce,a nie Polsce ukladow,podsluchow,szaf Lesiaka i WSI w ktorej zyl Kaczynski
Pozatym skoro jest tak drogo ,to jakie ma pomysly opozycja zeby to zmienic? Oczywiscie geniusze z Pisu nei wpadli na nic innego jak populistyczne rozdawanie kasy z budzetu dla najbiedniejszych
|
No to teraz powiedz na co geniusze z Po wpadli żeby zachamować wzrosty cen?
oprócz tego że nie jak PiS rozdają kase najbiedniejszym tylko samym sobie (premie,nagrody) w myśl zasady by żyło sie lepiej....
Pytanie tylko komu? najbiedniejszym czy kolegom d