Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12466
Stary 02.04.2011, 13:39
sergio napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy obrońcy Tuska zapomnieli że on sam w debacie z Kaczyńskim wypominał wzrosty cen z taką zawziętością że mało co orgazmu nie dostał http://www.youtube.com/watch?v=TjA2bFEONmI

Teraz jak sie role odwróciły to obrażony że wogóle ludzie się domagają reakcji na dużo wyższe podwyżki niż za rządów PiS. I jak to jest panowie z waszym guru?
Mysle ze intencja Tuska bylo bardziej "przylapanie "Kaczynskiego na tym ,czy wie co sie dzieje w "zwyklej" Polsce,a nie Polsce ukladow,podsluchow,szaf Lesiaka i WSI w ktorej zyl Kaczynski

Pozatym skoro jest tak drogo ,to jakie ma pomysly opozycja zeby to zmienic? Oczywiscie geniusze z Pisu nei wpadli na nic innego jak populistyczne rozdawanie kasy z budzetu dla najbiedniejszych