Niektórzy obrońcy Tuska zapomnieli że on sam w debacie z Kaczyńskim wypominał wzrosty cen z taką zawziętością że mało co orgazmu nie dostał
http://www.youtube.com/watch?v=TjA2bFEONmI
Teraz jak sie role odwróciły to obrażony że wogóle ludzie się domagają reakcji na dużo wyższe podwyżki niż za rządów PiS. I jak to jest panowie z waszym guru?