Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10000
Stary 02.04.2011, 11:38
Od dawna slychac ze wielu ludzi ma pomysly i charpkel na atrakcyjne tereny posiadane przez Warte. Moze to kolejne zagranie typu "przeciez graja na Bulgarskiej to po co im te tereny?"
DysoN
Odpowiedz cytując