Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
5425
02.04.2011, 11:24
Nikola na ławie w Amkar Perm,szanse na gre ma nieduże.Właśnie oglądam mecz jego drużyny z Krylia Sowietow.Gra i tempo meczu o wiele szybsze niż w naszej ekstraklasie,ogólnie to przepasc.Wątpie że tam sie odnajdzie.Nie ma to jak nasza ekstraklasa
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.04.2011 o godz. 11:37.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA