|
Myślę że tak już zostanie, tzn. stadion będzie miał 2 gospodarzy.
Miasto wywaliło tam tyle forsy na modernizację stadionu przy Bułgarskiej, że nikt z władz miasta przy zdrowych zmysłach nie zgodzi się na partycypowanie w kosztach budowy/modernizacji kolejnego obiektu piłkarskiego. A samą Wartę nie stać na taką inwestycję, nawet jakby znaleźli bardzo dobrego sponsora.
|