Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9997
Stary 02.04.2011, 10:53
Myślę że tak już zostanie, tzn. stadion będzie miał 2 gospodarzy.
Miasto wywaliło tam tyle forsy na modernizację stadionu przy Bułgarskiej, że nikt z władz miasta przy zdrowych zmysłach nie zgodzi się na partycypowanie w kosztach budowy/modernizacji kolejnego obiektu piłkarskiego. A samą Wartę nie stać na taką inwestycję, nawet jakby znaleźli bardzo dobrego sponsora.
Odpowiedz cytując