Temat
:
[20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
122
02.04.2011, 10:39
DrunkenBear
napisał(a):
Nieważne jak, ale ten mecz trzeba wygrać, tak samo jak następny. Coraz bardziej obawiam się meczu ze Śląskiem...
Szczególnie ze to mecz wyjazdowy
a jutro tylko wygrana
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS