Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 02.04.2011, 10:39
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
Nieważne jak, ale ten mecz trzeba wygrać, tak samo jak następny. Coraz bardziej obawiam się meczu ze Śląskiem...
Szczególnie ze to mecz wyjazdowy
a jutro tylko wygrana
Odpowiedz cytując