Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12460
Stary 02.04.2011, 09:43
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tylko że, strach przed PiS to wynik medialnej propagandy, a strach przed PO to przejaw zdrowego rozsądku. Po ile będzie paliwo jak Lotos sprzedadzą? Tyle drożej niż w Niemczech co cukier?
Sam siejesz tez niezla propagande. Rozumiem ,że jakby rzadzil PIS ceny ropy na swiecie by zmalały