Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 02.04.2011, 07:08
Jeżeli Wisłą zagra tak jak z Polonią, a Jaga tak jak z Lechem to o wygraną będzie bardzo trudno.
Jeżeli Maaskant miał w zasadzie w ciągu dwóch tygodni tylko dwa treningi z drużyną to trudno liczyć na zmiane obrazu gry.
Jeżeli Chavez w ciągu dwóch tygodni obleciał świat dookoła, jeżeli Kirm a i inii rozegrali ciężkie mecze reprezentacyjne...
Jeżeli dwóch bocznych obrońców leczyło kontuzje, a jednego z nich może zastąpić Branco...

Jeżeli...

Cały problem w typowaniu przebiegu meczu jest taki, że Wisła Maaskanta pokazała, że po nienajlepszych meczach, może zagrać mecz dobry (Legia na Reymonta).

Co do składu, to wielkich możliwości roszad nie mamy. Wygląda na to, że zagrają "starzy" boczni obrońcy. Co do reszty, to my dopiero zgrywamy drużynę ze sobą. Jak ten proces się zakończy, tak gdzieś za dwadzieścia meczy (wliczając w to nowych z letniego okeinka transferowego), można będzie wprowadzać korekty/eksperymenty.
Odpowiedz cytując